pomieszczenie przyjazne dla kotów
wybieg
bezpieczeństwo i przytulność

Hotel dla kotów

Nasz hotel to miejsce stworzone z myślą o wszystkich kotach, które nie mają zapewnionej opieki w związku z urlopami czy delegacjami ich właścicieli. Koty to bardzo wrażliwe, delikatne zwierzęta dlatego nasza "kociarnia" to miejsce gdzie każdy pupil ma zapewniony spokój i ciszę.
Gdzie się znajdujemy?
Nasz hotel znajduje się w niewielkiej miejscowości Iwanowice Włościańskie, położonej w nieopodal Krakowa. Od granic Krakowa dzieli nas tylko 17 km.
Nasz domek dla kotków

Co zapewniamy

Każdy pupil dostaje swój własny box by czuł się pewnie i bezpiecznie, gdy tylko będzie miał ochotę na inne kocie towarzystwo to może cały dzień z nimi przebywać. Koty mają do dyspozycji cały domek, z którego jest bezpośrednie wyjście na zewnątrz i gdzie kociaki przesiadują do woli. Woliera jest zadaszona co daje możliwość korzystania z niej nawet na niepogodę. Zarówno w domku jak i na wybiegu koty znajdują dla siebie sporo skrytek, które lubią najbardziej. Koci hotel dysponuje całym wyposażeniem: drapaki, posłania, kuwety, zabawki dlatego przyjeżdżając do nas wystarczy tylko przyjechać z kociakiem. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszego podopiecznego dlatego jeśli zdarzy się że Państwa kot za bardzo się stresuje wtedy korzysta z wybiegu na osobności. Hotel dla kotów funkcjonuje przez cały rok. W zimie cała kociarnia jest ogrzewana. Posiadamy centralne ogrzewanie.
Wyżywienie
Karma sucha jest dostępna cały dzień, mokre jedzenie standardowo dajemy rano i wieczorem. Koty które są na specjalnym wyżywieniu, karmę dostarcza właściciel.
Przed przyjazdem
Dla bezpieczeństwa Państwa ulubieńców jak również innych kotów prosimy by przed przybyciem do hotelu koty posiadały aktualne szczepienia przeciw chorobom zakaźnym jak również były odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pchłom i kleszczą (w przypadku kotów wychodzących).